zamknij Karmy dla gołębi Produkty spożywcze Produkty paszowe Sklep internetowy
zamknij SPECJALISTYCZNE MIESZANKI DLA GOŁĘBI POCZTOWYCH PRESTIŻOWA LINIA KARM LOTOWYCH - SUPER ENERGY PERSONALNA LINIA DLA TWOICH CHAMPIONÓW KARMY DIETETYCZNE LINIA KARM JUNIOR KARMY EKONOMICZNE KARMY DLA KANARKÓW, PAPUG I DZIKICH PTAKÓW LINIA NATURALNYCH KARM DLA DROBIU POKARM DLA DZIKICH PTAKÓW Girty i MMK dla gołębi Plany lotów

Karmy dla gołębi

Idziemy kolejny krok naprzód...

Firma MDM od 2012 roku skoncentrowana jest na produkcji wysokogatunkowych mieszanek dla gołębi pocztowych, pokarmu dla papug, kanarków, ptaków wolnożyjących oraz drobiu. Młody, kreatywny zespół z działu badań i rozwoju produktu we współpracy z uznanymi hodowcami, w oparciu o najnowsze badania z dziedziny żywienia gołębi przygotował nową edycję katalogu, w której prezentuje szeroką gamę mieszanek z ulepszonym składem, a także kilka nowości. Od samego początku celem naszym jest uzyskanie wysokiej i powtarzalnej jakości, dopasowanie produktów do oczekiwań klientów, poszerzanie oferty tak, by jak najlepiej mierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia nowoczesny sport gołębiarski.

Obecnie nauka udowadnia nam, że należy czerpać wszystko to co najlepsze z natury. Doskonale wpisujemy się w ten trend. Mieszanki MDM to w 100% naturalny produkt, skomponowany z najlepszych, najzdrowszych, nieprzetworzonych ziaren, które przed użyciem w produkcji są poddane ocenie laboratoryjnej pod względem jakości i zdrowotności. Sprawdza się: wilgotność, szklistość, masę absolutną, czystość, zdolność kiełkowania, barwę, wyrównanie itp. Aby jednak taka mieszanka spełniła swoją rolę musi zostać właściwie skomponowana i bezpieczną technologią wyprodukowana. Tworzymy linie produktów wykonane w oparciu o najwyższe technologie i unikatowe receptury. Dobór odpowiednich surowców w ściśle określonych proporcjach pozwala ustalić właściwy poziom składników odżywczych: białka, węglowodanów, tłuszczów, składników mineralnych, witamin. Wdrożony i efektywnie funkcjonujący system HACCP, wzmocniona kontrola łańcucha produkcyjnego, eliminująca zagrożenia mikrobiologiczne, fizyczne, chemiczne, to wszystko skutkuje stworzeniem dobrej jakości produktu.

Produkujemy mieszanki z myślą o gołębiach w różnym wie-ku i o różnorodnym przeznaczeniu. Każdy hodowca znajdzie coś dla siebie, prowadząc hodowlę zarówno profesjonalną, jak i hobbystyczną. Pragniemy przyczynić się do rozwoju tego pięknego sportu, oferując funkcjonalne pożywienie, które ma być naturalnym źródłem wszystkiego, czego gołąb potrzebuje do prawidłowego rozwoju.

Życzymy udanych lotów.