zamknij Karmy dla gołębi Produkty spożywcze Produkty paszowe Sklep internetowy
zamknij SPECJALISTYCZNE MIESZANKI DLA GOŁĘBI POCZTOWYCH PRESTIŻOWA LINIA KARM LOTOWYCH - SUPER ENERGY KARMY DIETETYCZNE LINIA KARM JUNIOR KARMY EKONOMICZNE KARMY DLA KANARKÓW, PAPUG I DZIKICH PTAKÓW MIESZANKI DLA PRZYDOMOWYCH KUR NIOSEK, PISKLĄT I KURCZĄT Plany lotów

Karmy dla gołębi

Idziemy kolejny krok naprzód...

Firma MDM powstała 10 lat temu i działa w branży rolno-spożywczej. W roku 2012 rozpoczęła produkcję profesjonalnych, wysokogatunkowych mieszanek dla gołębi pocztowych i ptaków egzotycznych. Tworzymy zmotywowany, młody, kreatywny zespół, który stale stawia sobie nowe wyzwania i konsekwentnie je realizuje. Od samego początku celem naszym jest uzyskanie wysokiej i powtarzalnej jakości, dopasowanie produktów do oczekiwań klientów, poszerzanie oferty tak, by jak najlepiej mierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia nowoczesny sport gołębiarski.

Obecnie nauka udowadnia nam, że należy czerpać wszystko to co najlepsze z natury. Doskonale wpisujemy się w ten trend. Mieszanki MDM to 100 % naturalny produkt, skomponowany z najlepszych, najzdrowszych, nieprzetworzonych ziaren, które przed użyciem w produkcji są poddane ocenie laboratoryjnej pod względem jakości i zdrowotności. Sprawdza się: wilgotność, szklistość, masę absolutną, czystość, zdolność kiełkowania, barwę, wyrównanie itp. Aby jednak taka mieszanka spełniła swoją rolę musi zostać właściwie skomponowana i bezpieczną technologią wyprodukowana.

Tworzymy linie produktów wykonane w oparciu o najwyższe technologie i unikatowe receptury. Dobór odpowiednich surowców w ściśle określonych proporcjach pozwala ustalić właściwy poziom składników odżywczych: białka, węglowodanów, tłuszczów, składników mineralnych, witamin. Wdrożony i efektywnie funkcjonujący system HACCP, wzmocniona kontrola łańcucha produkcyjnego, eliminująca zagrożenia mikrobiologiczne, fizyczne, chemiczne, to wszystko skutkuje stworzeniem dobrej jakości produktu.

Produkujemy mieszanki z myślą o gołębiach w różnym wieku i o różnorodnym przeznaczeniu. Każdy hodowca znajdzie coś dla siebie, prowadząc hodowlę zarówno profesjonalną, jak i hobbystyczną. Pragniemy przyczynić się do rozwoju tego pięknego sportu, oferując funkcjonalne pożywienie, które ma być naturalnym źródłem wszystkiego, czego gołąb potrzebuje do prawidłowego rozwoju.

Życzymy udanych lotów.