Firma MDM od 2012 roku produkuje wysokiej jakości, profesjonalne karmy dla gołębi pocztowych z pasją i zaangażowaniem.

Składniki oraz surowce używane do produkcji są pozyskiwane bezpośrednio jedynie od certyfikowanych, uznanych producentów polskich i zagranicznych. Parametry jakościowe każdego surowca paszowego są badane laboratoryjnie. Jakość mieszanek produkowanych przez firmę MDM pod każdym względem odpowiada potrzebom fizjologicznym gołębi w okresie zimowym, rozpłodu, okresie lotowym oraz pierzenia.

Zbilansowania składników dokonują specjaliści z długoletnim doświadczeniem, w tym celu stosuje się najnowocześniejszy program optymalizacji karmy.

Procesy produkcyjne są zautomatyzowane oraz sterowane przez system komputerowy, stąd dokładność dozowania surowców jest bardzo precyzyjna – nie przekracza 200 g na 1 t mieszanki.

W celu zapewnienia odpowiedniej jakości oraz procesów produkcji specjaliści zostają zapoznani z technologiami produkcji mieszanek. Podczas produkcji karmy operatywnie są weryfikowane receptury.

Sukces i zadowolenie hodowcy jest naszym sukcesem, dzięki czemu odnotowujemy ciągły wzrost sprzedaży, co nas jeszcze bardziej mobilizuje do dalszego rozszerzania i udoskonalania naszej oferty handlowej.

MDM – symbol dobrej jakości.