zamknij Karmy dla gołębi Produkty spożywcze Produkty paszowe Sklep internetowy
zamknij SPECJALISTYCZNE MIESZANKI DLA GOŁĘBI POCZTOWYCH PRESTIŻOWA LINIA KARM LOTOWYCH - SUPER ENERGY PERSONALNA LINIA DLA TWOICH CHAMPIONÓW KARMY DIETETYCZNE LINIA KARM JUNIOR KARMY EKONOMICZNE KARMY DLA KANARKÓW, PAPUG I DZIKICH PTAKÓW LINIA NATURALNYCH KARM DLA DROBIU POKARM DLA DZIKICH PTAKÓW Girty i MMK dla gołębi Plany lotów

PERSONALNA LINIA DLA TWOICH CHAMPIONÓW

Karmienie, aby wygrać...

MDM oferuje SPERSONALIZOWANĄ LINIĘ Dla Twoich CHAMPIONÓW opartą na czterofazowym systemie żywienia. Nasza nowa linia produktów opiera się na czterech mieszankach, które mają za zadanie profilowanie osiągów lotu gołębi pocztowych. Stanowi kompletną dietę, zapewnia zalecane poziomy białka, tłuszczu i energii w poszczególnych dniach tygodnia. Drobne ziarenka i nasionka o jasnym kolorze, które są wzbogacone naturalnymi składnikami enzymami, algami i spiruliną spotęgują efekty włożone w hodowlę i treningi. W zależności od trudności lotu i wysiłku jaki poniosły gołębie - wprowadź mieszankę, która wyrówna zaburzoną równowagę ustroju, zwiększy zawartość glikogenu, aktywność najważniejszych enzymów oraz obniży poziom zakwaszenia. Kiedy ptak wraca, jest głodny i spragniony, jego zasoby energii i elektrolitów zostały wyczerpane i jest zmęczony. Źle zarządzany oznacza przedłużoną regenerację i mniejszą motywację do kolejnych lotów. Właściwe zarządzanie oznacza, że lot może być pozytywnym przeżyciem, zwiększającym sprawność ptaka, a także jego zapał w kolejnych lotach. Aby nastąpiła fizyczna regeneracja, gołąb musi mieć zapewnionych kilka podstawowych rzeczy: pożywienie, wodę i elektrolity oraz odpoczynek.

Karmy zawierają dodatek enzymatyczny NaturZyn 5000, Spirulinę oraz algi morskie w postaci odżywczych peletek.

Kiedy ptak wraca, jest głodny i spragniony, jego zasoby energii i elektrolitów zostały wyczerpane i jest zmęczony. Źle zarządzany oznacza przedłużoną regenerację i mniejszą motywację do kolejnych lotów. Właściwe zarządzanie oznacza, że lot może być pozytywnym przeżyciem, zwiększającym sprawność ptaka, a także jego zapał w kolejnych lotach. Aby nastąpiła fizyczna regeneracja, gołąb musi mieć zapewnionych kilka podstawowych rzeczy: pożywienie, wodę i elektrolity oraz odpoczynek.